Siemens WA14LQH0TR A+++ 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi | Çamaşır Makinesi | Dilek Beyaz Eşya

Siemens WA14LQH0TR A+++ 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi

 • Marka:   Siemens
 • Stok Kodu:  WA14LQH0TR
 • Ürün Ölçüleri:
  (Y x Gx D): 84.8 x 59.8 x 59 cm
  Renk:
  Beyaz
  Enerji Sınıfı:
  A+++
  Kapasite:
  10 Kg
17.910,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyat : 17.372,70 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

 • Hassas i-Dos otomatik dozajlama sistemi; sizin için kullanılacak deterjan miktarını ölçerek sudan ve deterjandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Nerede olursanız olun kolaylıkla kullanılabilen Home Connect Uygulaması ile çamaşır makinenize bağlanın ve kontrol edin. (iOS ve Android ile uyumlu.)
 • Çamaşır makineniz ile evinizin içinde kesintisiz bir bağlantı kurmak için birbirine bağlı cihazlar
 • Ses ile kontrol edilebilir çamaşır makinesi
 • 10 yıl garantili IQdrive motor: Sessiz ve yüksek verimli yıkama performansı

ICON_IDOS_A02_GrayLight ICON_IDOS ICON_IQDRIVE
 

Önemli özellikler

Otomatik Deterjan Dozajlama : i-Dos


WA14LQH0TR

Hassas i-Dos otomatik dozajlama sistemi, ihtiyacınız olan deterjanı ölçer, su ve deterjan tasarrufunda size yardımcı olur.

Birbirine Bağlı Cihazlar

Çeşitli “tetikleyiciler” oluşturarak evinizin içinde kesintisiz bir bağlantı kurmak IFTTT, iHaus ve Magenta Smart Home ortaklık sayesinde mümkün. Örneğin, oturma odasındaki akıllı lambanın çamaşır yıkandığında yanıp sönmesi.

 

Uzaktan Kontrol : Home Connect uygulaması ile yıkama planınızı kendi zamanınıza uydurun

Çamaşır yıkama planınızı kendi zamanınıza uydurun. Home Connect uygulaması ile çamaşır makinenizi, kıyafetlerinizi tam ihtiyacınız olduğu anda hazır bulmak için istediğiniz yerden, istediğiniz zamanda kolaylıkla çalıştırın, yıkama seçeneklerini seçin.

Uzaktan İzleme

Nerede olursanız olun izleyebileceğiniz bir çamaşır makinesi size birçok avantaj sağlar. Home Connect uygulaması ile çamaşırlarınızın hazır olup olmadığını her zaman tam olarak bilebilirsiniz. Makine hala çalışıyor mu diye sık sık kontrol etmemize de gerek kalmaz.

 

Çamaşır makineniz sizi dinliyor.

Amazon Alexa ile ortaklık sayesinde çamaşır makineniz sesli olarak kontrol edilebilir. Lütfen ülkeniz ve diliniz için Alexa uygulamasında ilgili “Home Connect” becerisinin mevcut olup olmadığını öğrenin sonra ise Amazon Alexa ve ev aletiniz arasında bağlantı kurmak için ilgili yeteneği etkinleştirin.

Uzun ömürlü hizmet garantisi: 10 yıl garantili iQdrive.


WA14LQH0TR

Zaman içerisinde klasik motorlar karbon fırçaların mekanik sürtünmesinden dolayı eskimeye başlar; fırçasız iQdrive motor neredeyse hiç eskimez. Siemens, tüm iQ500, iQ700 ve iQ800 çamaşır makinelerinin uzun ömürlü motor kalitelerine, 10 yıllık garantiyle kefil olur.

 

Easy Start : Home Connect ile kıyafetlerinize en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur


WA14LQH0TR

Home Connect uygulamanızdaki Easy Start özelliği en uygun programı bulmanızda size yardımcı olur. Örneğin, kumaş türü ve rengiyle ilgili birkaç basit soruya cevap verin ve tavsiye edilen program ayarını uzaktan makinenize gönderin. Böylelikle sadece birkaç saniyede ideal programı bulabilir ve çamaşır makinenizi çalıştırabilirsiniz.

Hassas yük algısı sayesinde maksimum su verimliliği: waterPerfect Plus


WA14LQH0TR

waterPerfect Plus sayesinde, tüm çamaşır kapasitelerinde en verimli su kullanımı için sensör kontrollü yıkama programları.

 

10 kg Yıkama Kapasitesi

Siemens 10 kg yıkama kapasiteli yeni çamaşır makineleri sayesinde bireysel ihtiyaçlarınıza akıllı çözümler getirin.

Çamaşırlarınızın özellikle hassas bakımı için: waveDrum.


WA14LQH0TR

Eşsiz dalga şekilli waveDrum'ın yenilikçi yapısı ve asimetrik pedalları birbirini mükemmel bir şekilde tamamlar. Çamaşırlarınıza daha hassas bakım için.

Çamaşırları sadece 30 dakikada temizleyin - super 30 '.


WA14LQH0TR

Super 30 ', az kirli pamuklu ve bakımı kolay tekstili hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmış 30 dakikalık bir yıkama programıdır. 3,5 kg'a kadar yükler için program, çamaşırlarınızın hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Super30 'programı, kapsamlı bir ıslatma aşaması ve daha uzun yıkama süresi sayesinde super15'ten daha ağır yükleri taşır.

Voltaj dalgalanmalarını güvenilir izleme : voltMonitor

Mevcut dalgalanmalarla ilgili güvenilir bilgi için voltMonitor.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor